Archiwa

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023.

W piątek, 23 czerwca zakończyliśmy pracowity rok szkolny 2022/2023. To już koniec nauki i początek swobody, odpoczynku, wyjazdów pełnych marzeń, czyli WAKACJI.

W sali gimnastycznej odbyło się uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem i listów gratulacyjnych dla najlepszych uczniów, a wszystko to  w obecności rodziców i nauczycieli.

Uczniowie klasy ósmej i PDP w pięknych słowach pożegnali wychowawców i nauczycieli. Część artystyczna wprowadziła wszystkich w fantastyczny, wakacyjny nastój.

Ważnym momentem uroczystości było pożegnanie pani Alicji Czapiewskiej, która ze względu przejścia na emeryturę, kończy pracę w naszej szkole. Dyrektor w imieniu całego grona podziękował za długoletnią, sumienną pracę oraz życzył wszystkiego najlepszego na dalsze lata.

Za wieloletnią pracę jako Przewodnicząca Rady Rodziców, słowa pożegnania i podziękowania powędrowały do Pani Barbary Chudej.

W salach lekcyjnych uczniowie otrzymali swoje świadectwa szkolne i dyplomy. Pożegnaliśmy nauczycieli i szkołę na dwa miesiące.

Do zobaczenia we wrześniu!