Miesięczne Archiwa: wrzesień 2019

Dzień CHŁOPAKA

Dnia 30 września 2019 roku klasy I i III obchodziły DZIEŃ CHŁOPAKA. Chłopcy otrzymali życzenia, okolicznościowe krawaty i słodycze. Dzień upłynął nam bardzo wesoło przy wspólnych zabawach i oglądaniu filmu.

ZAPROSZENIE

Zapraszamy rodziców 3 października 2019 r. do naszej szkoły. 

Zaczynamy  III edycję Szkoły Dobrego Rodzica – zajęć psychoedukacyjno-wspierających dla rodziców chcących poszerzać swoją wiedzę o rozwoju dzieci i doskonalić własne umiejętności wychowawcze.

Cykl 10 zajęć będzie dotyczył m.in. radzenia sobie z emocjami własnymi i naszych dzieci, prawidłowego określania granic, skutecznego chwalenia i nagradzania, zachęcania do samodzielności i współpracy, czy też uwalniania od odgrywanych niekonstruktywnych ról. 

Serdecznie zapraszamy 3 października  o godz. 15.00.

Prowadzące: Emilia Wojcieszczyk – psycholog, Dorota Literska – pedagog

Piknik integracyjny w Osowie.

25 września 2019 r. uczniowie trzech klas PDP wybrali się wraz z wychowawcami do Osowa na piknik integracyjny. Połowa uczniów poszła na grzyby. Las przywitał nas obfitością prawdziwków, brzozaków, maślaków. Czytaj więcej

Mistrzostwa Województwa w Jesiennych Biegach Przełajowych Lębork 2019

25.09.2019r. uczniowie naszej szkoły i zawodnicy MUKS „RAZEM”– Patrycja Babińska, Emilia Pestka, Oliwia Ryczek, Dominik Rytlewski, Marcel Kukliński, Mateusz Rekowski i Jan Janikowski uczestniczyło w Lęborku w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych ZSS „SPRAWNI RAZEM”. Czytaj więcej

Informacja o ubezpieczeniu

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 Nasza Szkoła  zmienia formę dystrybucji ubezpieczenia szkolnego z formuły grupowej na indywidualną. Nie możemy jako szkoła pośredniczyć w ubezpieczeniu grupowym i tym samym decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, tzw. NNW szkolnego. Dotychczasowa ochrona na polisie grupowej kończy się 31 sierpnia chcąc zadbać o ciągłość ochrony należy zawrzeć polisę indywidualną na rzecz dziecka jak najszybciej.

Nie pozostajemy  obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych uczniów. By ułatwić Państwu dostęp do różnorodnej oferty uwzględniającej potrzeby każdego ucznia przekazujemy dla porównania oferty trzech firm , które przesłały swoje propozycje  do naszej szkoły. Szkoła nie narzuca w żaden sposób Towarzystwa Ubezpieczeniowego ani rodzaju oferty. Decyzję o wyborze firmy ubezpieczeniowej i podpisaniu umowy musi podjąć każdy rodzic indywidualnie.  W dniu 11 września 2019 r. o godz.1500 zapraszamy państwa na ogólnoszkolne zebranie rodziców, na którym omówimy plany programowe na rok szkolny 2019/2020. Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej. Po spotkaniu ok. godz. 1530 umożliwimy państwu spotkanie z firmami ubezpieczeniowymi, z możliwością zadania dodatkowych pytań dotyczących ubezpieczenia dzieci.

Serdecznie zapraszam na spotkanie:

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku Leszek Mroziński


Archiwa