Archiwa

Dzień Arbuza w naszej szkole.

Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole wyjątkową akcję – Dzień Arbuza. Wydarzenie nawiązywało do wcześniej przygotowanych dekoracji, które ozdobiły szkolny korytarz oraz gablotę SU, wprowadzając wszystkich w letni, radosny nastrój.

Z tej okazji każdy uczeń otrzymał kawałek świeżego, soczystego arbuza. Słodki poczęstunek sprawił wiele radości i umilił ostatnie dni roku szkolnego.
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie akcji oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jej organizację. Mamy nadzieję, że takie inicjatywy będą na stałe wpisywać się w życie naszej szkoły, umilając uczniom codzienne obowiązki i integrując społeczność szkolną.