Miesięczne Archiwa: październik 2021

Wizyta w YONGLI

DZIĘKUJEMY!!!

Drugie śniadanie w klasie I i II

W poniedziałek uczniowie z klasy 1 i 2 samodzielnie przygotowali kanapki na drugie śniadanie. Po przekazaniu dzieciom najważniejszych zasad dotyczących higieny i bezpieczeństwa posługiwania się nożem uczniowie zabrali się do pracy. Zadowolone miny dzieci potwierdziły, że najlepiej smakują kanapki zrobione własnoręcznie.

Czytaj więcej

Złoci chłopcy.

Reprezentacja województwa pomorskiego, złożona głównie z zawodników MUKS „RAZEM” działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Czersku, w dniach 15-17.10.2021r uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju w Halowej Piłce Nożnej do lat 21 ZSS „Sprawni Razem” KRAKÓW 2021 zajmując I m-ce.

Czytaj więcej

35 – lecie szkoły

13 października 2021r. nasza szkoła obchodziła 35 – lecie. Obchody, z racji sytuacji związanej z COVID – 19, odbyły się tylko we własnym gronie. Zaproszone było tylko grono emerytów szkoły.

 Świętowanie lecia rozpoczęliśmy mszą świętą pod przewodnictwem księdza proboszcza Zbigniewa Straszewskiego.

Czytaj więcej

Obchody 35-lecia szkoły

Czersk, 08.10.2021 r

Drodzy Rodzice

13 października 2021 r. w naszej szkole organizujemy obchody jubileuszu 35- lecia szkoły . Ze względu na trwającą epidemię COVID -19 możemy organizować uroczystość tylko wewnątrzszkolną bez udziału gości. W uroczystości wezmą udział tylko uczniowie i nauczyciele. W związku z tym przygotujemy reportaż fotograficzny z przebiegu uroczystości oraz krótki film, które umieścimy na szkolnej stronie internetowej. Udział w uroczystościach uczniowie zakończą o godz. 1300.

Serdecznie pozdrawiam

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku

Leszek Mroziński


Archiwa