Archiwa

PAMIĘTAJ CZŁOWIEKU MŁODY, NIE WOLNO MARNOWAĆ WODY!

Światowy Dzień Wody

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji uczniowie klas ZET C oraz ZET A, a także klasa PDP B wzięli udział w pogadankach na temat wody oraz sposobów jej oszczędzania. Wszystkie klasy bardzo aktywnie włączyły się w dyskusje, zaprezentowały własne propozycje dbania o wodę oraz wykonały piękne plakaty związane z tematem. 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kropla wody”

Szkolny konkurs plastyczny „Kropla wody” z projektu ekologicznego „Pamiętaj człowieku młody nie wolno marnować wody” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było zainteresowanie rolą wody w środowisku przyrodniczym oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej.

Przyznano następujące miejsca:

I miejsce – Amelia Kosiedowska kl. VIII

II miejsce – Jan Meger kl. V

III miejsce- Filip Prondzinski zet f

Wyróżnienie dla dwóch zespołów : zet a i zet d

Dziękujemy za udział w konkursie !!

 

 


Prace plastyczne uczniów klasy 1 oraz klasy 2 pt. „Oszczędzamy wodę”.


OSZCZĘDZAJMY WODĘ!!!

W naszej szkole na korytarzach oraz na gazetkach pojawiły się informacje na temat oszczędzania wody. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tematem i obejrzenia każdej z nich.

 


Nasza szkoła mocno zaangażowana jest w akcję edukacyjną mająca na celu uświadomienie, jak ważna w naszym życiu jest woda. Przez najbliższy rok uczniowie wezmą udział w różnych zadaniach, konkursach oraz prelekcjach, dzięki którym każdy z nich będzie wiedział jak oszczędzać wodę. Na początku roku w naszych szkolnych łazienkach pojawiły się plakaty przypominające o tym, abyśmy nie marnowali wody. Dzięki nim, każdy pamiętaj o jej oszczędzaniu.