W tym roku szkolnym w oddziałach Zet d i Zet e oraz w klasie IV prowadzone były zajęcia metodą attention autism mające na celu ćwiczenie pamięci i wzmacnianie koncentracji uwagi. Uczniowie byli bardzo zaangażowani i z radością uczestniczyli w tych zajęciach.