Archiwa

REWELACYJNY WYSTĘP

Siedmioro zawodników MUKS „RAZEM”– uczniów i absolwentów naszej szkoły (Dorota Wiśniewska, Natalia Babińska, Paulina Nowotka, Urszula Stoppa, Marcin Jędrzejewski, Krystian Lewandowski i Alan Górski) 13.10.2015r., uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa w Badmintonie. Zawody odbyły się w Kobylnicy k/Słupska.

Był to niezwykle udany występ. W kategorii dziewcząt starszych bezkonkurencyjna okazała się, Dorota, w kategorii dziewcząt młodszych, po pasjonującym pojedynku z zawodniczką ze Słupska, I miejsce zajęła Natalia, w tej samej kategorii III miejsce zajęła Paulina. W kategorii chłopców młodszych, również zdobyliśmy dwa medale z tym, że w kolorze srebrnym i brązowym, II miejsce zdobył Krystian a Marcin był trzeci. Alan w tej kategorii uplasował się na bardzo dobrym IV miejscu. Takie same miejsce ale w kategorii dziewcząt zajęła Ula

Powyższe zawody były eliminacjami do Mistrzostw Polski, które w dniach 16-18.10.2015r. odbędą się w Koninie. Pojadą na nie Dorota, Natalia, Paulina i Krystian.