Archiwa

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Nadszedł dzień, na który uczniowie czekali dziesięć miesięcy – zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji, we wszystkich szkołach odbywały się oficjalne obchody zakończenia roku.

W środę, 19 czerwca uczniowie naszej szkoły zebrali się na sali gimnastycznej, by powitać dwa miesiące wakacji.
Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9. Dyrektor szkoły Leszek Mroziński razem ze swoim zastępcą  oraz wychowawcami wręczył nagrody i gratulacje najlepszym uczniom. Po oficjalnej części zakończenia roku dzieci rozeszły się do klas, by pożegnać się ze sobą i swoimi wychowawcami.

– Ten rok był ciężki, ale zarazem bardzo radosny. Chciałbym podziękować rodzicom, którzy wspierają swoje dzieci w trudzie nauki i pracy nad sobą. Przez cały rok rodzice uczniów wykazywali się dużym zaangażowaniem w życie szkoły, za co również bardzo dziękuję – mówi dyrektor L. Mroziński. – Cieszę się, że wszyscy uczniowie szkoły otrzymali promocję do następnych klas.

– Życzę wszystkim uczniom spokojnych, słonecznych wakacji. Uczniom klas kończącym szkołę  życzę wytrwałości i powodzenia w szkołach ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych – dodaje dyrektor.