Archiwa

ZŁOTO DLA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Dziewczęta z województwa pomorskiego oraz chłopcy z województwa mazowieckiego to zwycięskie drużyny rozegranego w dniach 28-30.09.2018r. Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców.

Na kolejnych miejscach w kategorii dziewcząt uplasowały się reprezentantki z zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, wśród chłopców miejsce II zajęła drużyna z woj. pomorskiego, a III zachodniopomorskiego.

Najlepszą zawodniczką Turnieju została Natalia Babińska (woj. pomorskie), a zawodnikiem Marcin Załuska (woj. pomorskie). Królem strzelców w kategorii dziewcząt została reprezentantka woj. pomorskiego Kamila Grzebińska. Królem strzelców okrzyknięto Michała Żwinisa z woj. mazowieckiego. Tytuł najlepszej bramkarki powędrował do woj. lubuskiego, do rąk Wioletty Lisieckiej, a najlepszego bramkarza, zdobył go Hubert Krawiec.W składzie reprezentacji województwa wystąpiły jeszcze: Emilia Pestka i Patrycja Babińska. Organizatorem imprezy  był Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Suliszewie, Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Sportowe „Sprawni-Razem” oraz UKS „Sprawni-Razem-Suliszewo”.
Gratulujemy  🙂

2018-10-01-09-29-38-01