Archiwa

Finały XI Halowych Mistrzostw Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „SPRAWNI RAZEM” w Piłce Nożnej Dziewcząt

W hali sportowo widowisko-sportowej Gimnazjum nr 4 w Słupsku w dniach 13-15 kwietnia 2018r. rozegrano Finały XI Halowych Mistrzostw Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „SPRAWNI RAZEM” w Piłce Nożnej Dziewcząt.

W meczu o I miejsce województwo pomorskie (trener Wiesław Romański, Jarosław Fidurski) pokonało mazowieckie 3 : 2 . O zwycięstwie w meczu o III miejsce zachodniopomorskie – warmińsko-mazurskie zadecydowały rzuty karne zwycięsko z nich wyszła drużyna z Warmii i Mazur, V miejsce zajęły dziewczyny z Wielkopolskiego, które pokonały dziewczyny z lubuskiego.

W drużynie województwa pomorskiego wystąpiły zawodniczki ze Słupska, Bytowa i naszego klubu MUKS „RAZEM” – Natalia Babińska. Zespół z pomorskiego w grach eliminacyjnych w grupie B pokonał 10 : 0  woj. wielkopolskie i 7:0 woj. warmińsko-mazurskie. W półfinale zmierzył się z woj. zachodniopomorskim wygrywając 5 : 0. Do zwycięstwa w całym turnieju walnie przyczyniła się nasza zawodniczka, która z liczbą 17 bramek została królem strzelców a właściwie królową strzelczyń turnieju. Sztab szkoleniowy drużyny województwa pomorskiego tworzyli trenerzy : Wiesław Romański – Słupsk i jako współpracujący Aureliusz Kosmaciński – Bytów i Jarosław Fidurski–z Czerska.