Archiwa

Czterech zawodników – 10 medali na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce.

W dniach 2-4. 06.2017r.  w Krakowie uczniowie naszej szkoły i zawodnicy Międzyszkolnego  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”, uczestniczyli w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Ich występ okazał się rewelacyjny. Dawid Turzyński w biegu na 100m wywalczył złoto, w skoku w dal był drugi, Krystian Lewandowski był pierwszy w skoku w dal, drugi w biegu na 110m ppł. Przyczynił się również do zajęcia drugiego miejsca reprezentacji województwa w sztafecie 4×100. Dziewczyny, Natalia Babińska i Marcelina Choińska również zdobyły 5 krążków. Natalia złoto w rzucie oszczepem, srebro w biegu na 800m i brąz w sztafecie 4x100m. Marcelina srebro w rzucie oszczepem i brąz w pchnięciu kulą. Jak widać z powyższych wyników praca na treningach się opłaciła. Gratulacje dla zawodników i osób ich przygotowujących.

W klasyfikacji medalowej grupy starszej województwo pomorskie zajęło w kategorii pierwsze miejsce a w kategorii grupy młodszej drugie miejsce.

Zawodników do zawodów przygotowali – Jarosław Fidurski, Przemysław Lepak i Paweł Jakubowski