Archiwa

Troje zawodników –  5 medali.

W dniach 24-27.05. 2024. troje zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Natalia Babińska, Dorota Kostka i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni – Razem”.

Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Nasi zawodnicy zaprezentowały się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia (szósty raz z rzędu), Dorota zajęła drugie miejsce.       Bardzo dobrze zaprezentował się również Kamil. W grze singlowej wywalczył, po bardzo dobrej grze, drugie miejsce. Również drugie miejsce zajął razem z zawodnikiem z Kruszwicy w deblu. Dziewczyny ograły wszystkie deble w kategorii open zdobywając złoto.

Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.