Archiwa

Rejon i Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym

02.02.2017 r. w sali sportowej OSW w Kościerzynie rozegrany został Rejonowy Turniej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji rejonu Czerskiego na Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym.

W zawodach wzięli udział uczniowie następujących szkół: OSW w Człuchowie, OSW w Kościerzynie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościerzynie i nasi uczniowie. Rozgrywki toczyły się w dwóch męskich kategoriach wiekowych i dwóch żeńskich, systemem „do dwóch przegranych”.

Z naszej szkoły do finału wojewódzkiego awansowali Alan Górski, Karol Parolski, Jan Janikowski i Natalia Babińska, zajmując odpowiednio I, III, IV i II miejsce.

Mistrzostwa Województwa odbyły się 08.02.2017r. w Słupsku. Tam nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Jan Janikowski II, Karol Parolski III, Alan Górski IV i Natalia Babińska V miejsce. Celem zawodów było wyłonienie reprezentacji województwa na Mistrzostwa Polski, które w dniach 03-05.03.2017r. odbędą się w Koninie. Na wcześniej wymienioną imprezę najprawdopodobniej pojedzie Jan Janikowski.

Zawodników do zawodów przygotowali: Jacek Grzelak, Paweł Jakubowski i Jarosław Fidurski