Archiwa

Aktywna Tablica i Laboratoria Przyszłości

            Kolejny miesiąc nauki za nami… Szkolne projekty – Aktywna Tablica i Laboratoria Przyszłości nabierają nowych barw. Uczniowie w ramach zajęć uczestniczyli m.in. w cyklu zajęć edukacyjno – kulinarnych, w których zapoznali się z bezpiecznym użytkowaniem lodówki, kuchenki i innych sprzętów znajdujących się w pracowni gospodarstwa domowego.

W ramach projektu Laboratoria Przyszłości uczniowie wspomagani przez nauczycieli przygotowali ciasto drożdżowe z farszem warzywno – mięsnym. Nauczyciele mieli możliwość uatrakcyjnienia zajęć korzystając ze sprzętu pozyskanego z projektu.

W ramach poszerzenia swojej wiedzy grono pedagogiczne uczestniczy w cyklu szkoleń prowadzonych przez Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Pierwsze szkolenia miały tematykę pracy związanej z Aktywną Tablicą oraz oprogramowaniem wspomagającym jej pracę. Ponadto część nauczycieli podjęła działania w sieci współpracy nr 12. Tematyka spotkań będzie nawiązywała do szeroko rozumianych nowoczesnych technologii oraz sprzętu z nim związanego.

Zespół LP i AT