Archiwa

Zakończenie roku szkolnego 2021-2022.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i refleksji nad okresem ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. W minionym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli i zwyciężali w konkursach czy zawodach sportowych. Uczniowie byli aktywni w Samorządzie Szkolnym, Kołach zainteresowań i wielu innych okazjonalnych, często spontanicznych inicjatywach, które bardzo chętnie podejmowali. Ponadto, wszystkie te działania, może inaczej, może w mniejszym stopniu ale nadal kontynuowane były również w okresie pracy zdalnej. Nie był to łatwy czas.

W takich okolicznościach nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania wykazując się dużą samodyscypliną i zaangażowaniem.

Dyrektor podziękował nauczycielom za ich trud i zaangażowanie, szczególnie w okresie pracy zdalnej, wszystkim pracownikom szkoły za umiejętność odnalezienia się w tej nietypowej sytuacji, Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość, jak również uczniom za ten rok jakże trudnej pracy.

Na wakacyjny czas życzył Uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły zdrowia i bezpiecznego udanego wypoczynku.

Życzył na czas wakacji, i nie tylko, zachwytu i ciekawości najbliższego świata  a po wakacjach spotkania w murach szkoły.