Archiwa

Bal maskowy.

23 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbył się bal maskowy dla wszystkich uczniów.
Bal rozpoczęto polonezem. Dzieci prezentowały najprzeróżniejsze stroje i maski. Dominowały księżniczki, ale również był kot w butach, klaun, pirat, pszczółka. Oprawą muzyczną zajął się tradycyjnie p. Marcin Stopa. W czasie balu przeprowadzone zostały konkursy, w których dzieci chętnie brały udział: był taniec zumba, pociąg, taniec na gazecie. Pod koniec zabawy wybrano króla i królową balu oraz najciekawszy strój karnawałowy i maskę. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i słodki upominek. W Szkole Podstawowej królową balu została Kinga Gołąbek, a królem Daniel Barecki. Nagrodę za najlepszy strój otrzymał Michał Tylicki. Natalia Ryczek miała najciekawszą maskę. Wśród gimnazjalistów królową balu została Marzena Pawłowska, a królem Paweł Jankowski. Aleksandra Czapiewska otrzymała nagrodę za strój karnawałowy, a Ania Skwiercz za maskę. Na wszystkich uczestników na koniec balu czekały ciastka i cukierki.
Czas w dobrym towarzystwie szybko minął, najważniejsze, że wspomnienia pozostaną w nas jeszcze na długo. Wszystkim dziękujemy za dobrą zabawę i zapraszamy za rok.
Bal przygotowali J. Włoch, K. Bober, J. Śledź, M. Stopa i Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.DSCF1979 DSCF1973 DSCF1942 DSCF1937  DSCF1929 DSCF1915 DSCF1935DSCF1912