Archiwa

KOLEJNY MISTRZOWSKI TYTUŁ

Po bardzo dobrym występie na mistrzostwach województwa, w miniony weekend, (19-21 czerwca), dwoje zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” – absolwentów naszej szkoły – Dorota Wiśniewska i Martin Trzebiatowski, uczestniczyło w Głogowie w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni-Razem”.

Na starcie turnieju stanęło ok. 40 zawodników z całej Polski. Turniej był rozgrywany na pięknie położonych kortach Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego.

Nasi zawodnicy w tych warunkach zaprezentowali się bardzo udanie. Martin Trzebiatowski zajął VI miejsce w kategorii powyżej lat 17. Natomiast w grze deblowej sięgnął po medal w kolorze brązu.

Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Dorota, która okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. Mistrzostwo cieszy tym bardziej, gdyż Dorota w kategorii seniorek startowała po raz pierwszy.

W tej samej kategorii ale w deblu, wspólnie z koleżanką ze Słupska zajęła II miejsce. Wcześniej Dorota przebywała na 10 dniowym zgrupowaniu kadry, które właśnie, kończyły się mistrzostwami Polski.

Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.