Archiwa

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Lębork 2017

04.10.2017r. siedmioro uczniów naszej szkoły i zawodników MUKS „RAZEM”– Natalia Babińska, Patrycja Babińska, Izabela Kałdowska, Żaklina Pastwa, Dawid Turzyński, Krystian Lewandowski i Mateusz Rekowski  uczestniczyło w Lęborku w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych ZSS „SPRAWNI RAZEM” .

Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Patrycja, Żaklina i Izabela, które zajęły odpowiednio miejsca I, IV i V, wywalczyły I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 16.  Chłopcy zaprezentowali się również bardzo dobrze –  Mateusz zajął III,  Dawid V,  Krystian VI miejsce. Wyniki te dały w klasyfikacji chłopców do lat 16 II miejsce. Natalia w kategorii dziewcząt powyżej 16 lat zajęła bardzo dobre II miejsce. W klasyfikacji  generalnej,  nasi uczniowie wywalczyli I miejsce.

Najlepsi zawodnicy będą reprezentować Pomorze na Ogólnopolskich Biegach Przełajowych w Łodzi, które w dniach 13-014.10.2017r. odbędą się w Łodzi. Z naszej szkoły na w/w zawody pojedzie Natalia Babińska, Patrycja Babińska, Żaklina Pastwa i Mateusz Rekowski. Uczniów do zawodów przygotowali: Przemysław Lepak, Paweł Jakubowski i Jarosław Fidurski.