Archiwa

Mistrzostwa Województwa w Jesiennych Biegach Przełajowych Lębork 2016

05.10.2016r. siedmioro uczniów naszej szkoły i zawodników MUKS „RAZEM”– Natalia Babińska, Patrycja Babińska, Izabela Kałdowska, Żaklina Pastwa, Dawid Turzyński, Krystian Lewandowski i Dariusz Kosiedowski  uczestniczyło w Lęborku w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych ZSS „SPRAWNI RZEM” Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Natalia, Izabela, Patrycja i Żaklina, które zajęły odpowiednio miejsca I, II, IV i V, wywalczyły I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 16.

Chłopcy zaprezentowali się również bardzo dobrze – Dawid  zajął I,  Darek  III,  Krystian IV miejsce. Wyniki te dały w klasyfikacji chłopców do lat 16 I miejsce.

W klasyfikacji  generalnej,  nasi uczniowie wywalczyli I miejsce.

Najlepsi zawodnicy (2 pierwsze miejsca z każdej kategorii wiekowej) będą reprezentować Pomorze na Mistrzostwach Polski, które w dniach 07-08.10.2016r. odbędą się w Łodzi. Z naszej szkoły na w/w zawody pojedzie Natalia Babińska, Izabela Kałdowska i Dawid Turzyński. Uczniów do zawodów przygotowali: Przemysław Lepak, Paweł Jakubowski i Jarosław Fidurski.