Archiwa

Udany występ naszych tenisistów w Słupsku.

Dwa dni trwały zmagania najlepszych tenisistów województwa pomorskiego na Mistrzostwach Województwa w Tenisie Ziemnym. Uczniowie naszej szkoły i zawodnicy MUKS „Razem” spisali się wyśmienicie.

Pierwszego dnia w rywalizacji dziewcząt w kategorii dziewcząt starszych bezkonkurencyjna okazała się, medalistka INAS GLOBAL GAMES z Ekwadoru, Dorota Wiśniewska. Bardzo dobrze, w kategorii dziewcząt młodszych, zaprezentowała się debiutantka Natalia Babińska, która w finale uległa, również medalistce z Ekwadoru, koleżance ze Słupska. Nasz debel dziewcząt okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając złoto w/w mistrzostw.

Drugiego dnia rywalizowali chłopcy. Zdobyli dwa medale. Martin Trzebiatowski zajął III miejsce w singlu a wspólnie z kolegą Grzegorzem Pastwą, również III miejsce w deblu.

Zawody były kwalifikacjami do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 17-19.06.2016r. w Kłodzku. Kwalifikacje na nie uzyskała cała czwórka. GRATULACJE!!!