Archiwa

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych Gdańsk 2016

14.04.2016r. siedmioro uczniów naszej szkoły i zawodników MUKS „RAZEM”–  Natalia Babińska, Patrycja Babińska, Izabela Kałdowska, Dawid Turzyński , Krystian Lewandowski, Mateusz Rekowski i Łukasz Czapiewski  uczestniczyło w Gdańsku w Wiosennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych.

Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Natalia, Izabela i Patrycja, które zajęły odpowiednio miejsca I, II i IV, wywalczyły I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 16.

Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się  Mateusz, który zajął II. Pozostali chłopcy uplasowali się tuż na końcu pierwszej i początku drugiej dziesiątki  – Krystian  był IX, Dawid  X a Łukasz XI. Wyniki te dały w klasyfikacji chłopców do lat 16 III miejsce.

W klasyfikacji  generalnej,  nasi uczniowie wywalczyli I miejsce (startowało 14 reprezentacji).

Najlepsi zawodnicy będą reprezentować Pomorze na Mistrzostwach Polski, które w dniach 23-2.04.2016r. odbędą się w Ostrzeszowie. Z naszej szkoły na w/w zawody pojadą Natalia Babińska, Izabela Kałdowska i Mateusz Rekowski. Uczniów do zawodów przygotowali: Przemysław Lepak i Jarosław Fidurski.

Zdjęcie-0036 Zdjęcie-0037 Zdjęcie-0038 Zdjęcie-0040 Zdjęcie-0045 Zdjęcie-0047 Zdjęcie-0049