Archiwa

Anielski konkurs

Koniec semestru to czas podsumowań. I tak w ramach podsumowania. W minionym semestrze mieliśmy dwa szkolne konkursy związane z katechezą.

Pierwszy ,, Mój przyjaciel Anioł Stróż ” był konkursem indywidualnym. Nasi uczniowie robili aniołki w domach, a także na zajęciach plastyki i techniki. Najładniejsze anioły trafiły na kiermasz świąteczny, a do uczniów trafiły nagrody. Nagrodzeni zostali wszyscy uczniowie, biorący udział w konkursie. Niektóre aniołki zostały jednak nagrodzone miejscami : I miejsce zdobyli Wiktoria i Gracjan Szkatuła oraz Iza i Mateusz Kałdowscy, II miejsce  Piotr Ossowski i Ola Buczyńska, a III  Fabian i Jakub Ryczek oraz Natalia, Oliwia i Krystian Ryczek. Wyróżnienia zdobyli : Damian Kędzierski, Adam Czarnowski, Patrycja Prusaczyk oraz Zuzia Galikowska.

W grudniu przed świętami Bożego Narodzenia odbył się też międzyklasowy konkurs wiedzy o Bożym Narodzeniu i zwyczajach z nim związanych. Tu liczyła się współpraca w zespołach klasowych. Na poszczególnych etapach zwyciężyły następujące klasy : kl. trzecia SP ; kl. VI ; kl. zet c ; kl. II gimnazjum oraz oddział PDP B.

20130105_115110 20130105_115049 20130105_115104