Archiwa

Nasi uczniowie na biegu ulicznym.

Już po raz trzeci uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w corocznym  Biegu Ulicznym, który odbył się w sobotę 26 września 2015 r. w Parku Borowiackim.

Pod nieobecność Piotra Narlocha, ubiegłorocznego zwycięzcy biegu w kat. gimnazjum, najlepiej spisali się nasi najmłodsi sportowcy.

            Wiktoria Szkatuła i Krystian Ryczek z grupy Multisport  (projekt realizowany w naszej szkole) zajęli 2 i 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Warto także podkreślić zaangażowanie pozostałych uczniów, którzy w tym roku zgłosili się w najliczniejszym, bo 18 osobowym składzie.

Na trasie tegorocznego biegu wystapiło ok. 200 biegaczy a wśród nich: Kinga Gołąbek, Emilia Pestka, Ryczkowie – Natalia, Oliwia i Krystian, Gronowiczowe Beata i Aneta, Patrycja Babińska, Wiktoria Szkatuła, Oskar Cieśliński, Mateusz Kołatka, Mateusz Kałdowski, Kuba Zdunek, Wojtek Mausolf, Alan Górski, Staś Prondziński, Damian Rozmarynowicz i Krystian Czarnecki.

Zobacz także, jak oceniali swoje szanse przed biegiem nasi uczniowie oraz start do biegu w najmlodszej kategorii wiekowej.

Koordynatorzy projektu Multisport – Jacek Grzelak, Przemysław Lepak

Wojtek Mausolf był 2 po pierwszym okrążeniu Wiktoria Szkatuła zajęła II miejsce nasze dziewczyny po biegu zmęczone i zadowolone nasza grupa za zbiórce przy fontannie Kuba Zdunek pokazał że się nie poddaje Krystian Ryczek na 3 stopniu podium Emilka Pestka też zaliczyła dobry bieg