Archiwa

Natalia najlepsza

18.09.2014r. siedmioro zawodników

Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” w Czersku ( uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Specjalnych)– Natalia Babińska, Marlena Babińska, Paulina Nowotka, Szymon Sznajder, Karol Biernacki, Marcin Schmidt i Maciej Michalski uczestniczyło w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych w Kartuzach. Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Natalia Babińska, Marlena Babińska i Paulina Nowotka, które zajęły odpowiednio miejsca I, III i IV, wywalczyły I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 16.
Chłopcy, którym indywidualnie nie udało się zdobyć żadnego medalu zaprezentowali się bardzo dobrze – Karol Biernacki zajął IV, Marcin Schmidt IX, Szymon Sznajder X a Maciej Michalski XV miejsce. Wyniki te dały w klasyfikacji chłopców do lat 16, podobnie jak u dziewczyn, I miejsce.
W klasyfikacji generalnej, nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce.
Natalia Babińska, dzięki świetnemu występowi, będzie reprezentować Pomorze na mistrzostwach Polski, które w dniach 03-04.10.2014r. odbędą się w Łodzi.Trenerem zawodników jest Jarosław Fidurski